Mandag - Fredag : 07:30 - 15:00

Ledergruppe

Kjell Stokbakken

Administrerende direktør

mail: kjell.stokbakken@norsk-kylling.no

mob: 92010785

Arild Enmo

Fabrikkdirektør

mail: arild@norsk-kylling.no

mob: 95776840

Gisle Ranum

Salgs- og Produktutviklingsdirektør

mail: gisle.ranum@norsk-kylling.no

mob: 92613609

Merete Forseth

Fagsjef dyrevelferd

mail: merete@norsk-kylling.no

mob: 47476020

Hilde Talseth

Produksjonsdirektør og daglig leder Hugaas Rugeri

mail: hilde.talseth@norsk-kylling.no

mob: 90927160

Gøril Kvernmo

Organisasjonsdirektør

mail: goril.kvernmo@norsk-kylling.no

mob: 93225040

Are Denstad

Direktør økonomi og forretningsutvikling

mail: are.denstad@norsk-kylling.no

mob: 98655389

Nøkkelpersonell

Terje Sjåvik

Økonomisjef Prosjekt Føniks

Klara Steinvik

Drifts- og kvalitetssjef

Marit Heggelund Jensen

HMS-sjef

Torfinn Utne

IT-Sjef

Håvard Staverløkk

Prosjekt Føniks

Karen Gunnes

Kommunikasjonsrådgiver

Anita Stjernen

Økonomisjef

Ulf Jensen

Teknisk sjef